Oferujemy Państwu szeroki asortyment części do maszyn oraz urządzeń renomowanych producentów, takich jak Orenstein & Koppel (O&K) czy Atlas. Dzięki temu, że do wszystkich części posiadamy łatwy dostęp (większość z nich znajduje się w naszym magazynie), jesteśmy w stanie realizować zamówienia naszych Klientów bardzo szybko i bezproblemowo, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Dysponujemy zarówno częściami oryginalnymi, jak również zamiennymi, które dostępne są w niższych cenach, a dzięki ogromnej ich różnorodności, znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązania dla siebie i swoich maszyn rolniczych oraz budowlanych, w tym ciągników, kombajnów, koparek, spychaczy, pomp do betonu, a także wielu innych. Poza tym posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części do silników Deutz, w związku z czym służymy Państwu radą i dostarczamy tylko najlepsze komponenty.

Skorzystanie z naszej oferty umożliwi Państwu szybkie wyeliminowanie usterek i przywrócenie pojazdu do stanu używalności.

W naszej ofercie znajdą Państwo

Obrazek
CZĘŚCI DO SILNIKÓW DEUTZ

Jako bezpośredni importer części do silników wysokoprężnych, nasza firma oferuje oryginalne części do silników DEUTZ, a także markowe zamienniki renomowanych producentów, takich jak KolbenSchmidt, Bosch czy Victor Reinz, które sprzedawane są detalicznie i hurtowo. Posiadamy komponenty do wszystkich modeli, zapewniając szybką dostawę uszczelek, pierścieni tłokowych, filtrów i wielu innych.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Obrazek
CZĘŚCI DO MASZYN ATLAS

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór części do maszyn Atlas – zarówno od ręki, jak też na zamówienie. Posiadamy między innymi części do silników, w tym tłoki, uszczelki, panewki oraz pompy, a także osprzęt silnikowy, jak filtry powietrza czy rozruszniki. Stawiamy na ilość i jakość, toteż proponujemy tylko najlepsze rozwiązania, zapewniając fachowe doradztwo naszych specjalistów.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Obrazek
CZĘŚCI DO MASZYN BUDOWLANYCH

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do najlepszych części do maszyn budowlanych różnych producentów. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie poszukiwane rozwiązania niezależnie od tego czy korzystacie z koparek, koparko-ładowarek, sprężarek powietrza, spychaczy czy jakichkolwiek innych. Nasza wieloletnia współpraca z producentami części to gwarancja jakości oraz konkurencyjnych cen.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Obrazek
CZĘŚCI DO MASZYN O&K

Oferujemy Państwu części do maszyn O&K – niemieckiej firmy, której maszyny budowlane są cenione nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. W naszej ofercie znalazły się oryginalne części do różnego rodzaju sprzętów, w tym koparek, ładowarek, dźwigów samochodowych czy walców. Dostarczamy produkty w możliwie najkrótszym czasie, a nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze odpowiednich rozwiązań.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Obrazek
CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem części do szerokiej gamy maszyn rolniczych. Jako renomowani i doświadczeni dostawcy, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wysokiej klasy części, zarówno oryginalne, jak również zamienniki cenionych producentów. Oferujemy hurtową i detaliczną sprzedaż części gwarantując zawsze fachowe doradztwo. Zapraszamy do przedstawienia swoich potrzeb.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY