O firmie

KTservice to firma zaopatrująca swoich Klientów w oryginalne części oraz markowe zamienniki do silników DEUTZ, również tych stosowanych w maszynach rolniczych i budowlanych. Korzystamy tylko z produktów cenionych producentów, takich jak Deutz, KolbenSchmidt, Bosch, Goetz, NPR, BF, Sonne, Victor Reinz czy Power Gasket, a w skład naszego asortymentu wchodzą tłoki, uszczelki, panewki, pompy wtryskowe, osprzęt elektryczny, pompy oleju i wiele innych. Oferujemy części do różnych modeli silników i maszyn, które nasi pracownicy dobiorą zgodnie z Państwa potrzebami. Jako bezpośredni importer części do silników Deutz zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość produktów oraz najniższe ceny. Możliwe jest zamówienie wybranych części pod adres wskazany przez Klienta (dostawa w 24 godziny) albo odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy.

Przeglądy i remonty silników

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oferujemy nie tylko sprzedaż części, ale również profesjonalny i kompleksowy serwis silników Deutz. Przeprowadzamy remonty kapitalne, w trakcie których standardowo wymieniamy tłoki, panewki, paski rozrządu oraz inne części, które uległy uszkodzeniu, a następnie wymieniamy je na nowe. Przeprowadzamy dokładne działania diagnostyczne mające na celu odnalezienie problemu, rozbieramy silnik na części i dokładnie czyścimy każdą z nich, a gdy jest taka możliwość – zajmujemy się regeneracją podzespołów (szlifowanie wału, obróbka głowicy czy też regeneracja pompy wtryskowej). Wszelkie działania wykonywane są zgodnie z technologią producenta. Na każdą wykonaną usługę remontu kapitalnego silnika udzielamy 12-miesięczną gwarancję.

Doświadczenie i wiedza

Nasi pracownicy posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w naprawianiu silników, a dzięki odbywaniu szkoleń DEUTZ AG Niemcy zyskali wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają im na realizowanie zadań sprawnie i skutecznie. Niezależnie czy konieczny jest kapitalny remont, czy też doraźna naprawa, zapraszamy do kontaktu – doradzimy Państwu optymalne rozwiązanie i wyeliminujemy Wasz problem, bez względu na model silnika, z którego korzysta Wasza maszyna.

Zapraszamy do owocnej współpracy.

  • Silniki Deutz w maszynach budowlanych maszyny budowlane
  • Silniki Deutz w maszynach drogowychmaszyny drogowe
  • Silniki Deutz w maszynach rolniczychmaszyny rolnicze - ciągnik
  • Silniki Deutz w agregatachagreagaty
  • Silniki Deutz w innych maszynachmaszyny leśne - miniaturka
  • Dokumenty

+48 697 698 096 Czekamy na Twoje pytania... Wypełnij formularz kontaktowy