Części zamienne

Oferujemy Państwu szeroki asortyment części do maszyn oraz urządzeń renomowanych producentów, takich jak Orenstein & Koppel (O&K) czy Atlas. Dzięki temu, że do wszystkich części posiadamy łatwy dostęp (większość z nich znajduje się w naszym magazynie), jesteśmy w stanie realizować zamówienia naszych Klientów bardzo szybko i bezproblemowo, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi.

Deutz - tłoki silników spalinowych

Dysponujemy zarówno częściami oryginalnymi, jak również zamiennymi, które dostępne są w niższych cenach, a dzięki ogromnej ich różnorodności, znajdziecie Państwo odpowiednie rozwiązania dla siebie i swoich maszyn rolniczych oraz budowlanych, w tym ciągników, kombajnów, koparek, spychaczy, pomp do betonu, a także wielu innych. Poza tym posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży części do silników Deutz, w związku z czym służymy Państwu radą i dostarczamy tylko najlepsze komponenty.

Skorzystanie z naszej oferty umożliwi Państwu szybkie wyeliminowanie usterek i przywrócenie pojazdu do stanu używalności.

W naszej ofercie:

Części do DEUTZ

Jako bezpośredni importer części do silników wysokoprężnych, nasza firma oferuje oryginalne części do silników DEUTZ, a także markowe zamienniki renomowanych producentów, takich jak KolbenSchmidt, Bosch czy Victor Reinz, które sprzedawane są detalicznie i hurtowo. Posiadamy w ofercie komponenty do wszystkich modeli, zapewniając szybką dostawę uszczelek, pierścieni tłokowych, filtrów i wielu innych.

więcej...

Części do maszyn budowlanych

Zapewniamy naszym Klientom dostęp do najlepszych części do maszyn budowlanych różnych producentów. Znajdziecie Państwo w naszej ofercie poszukiwane rozwiązania niezależnie od tego czy korzystacie z koparek, koparko-ładowarek, sprężarek powietrza, spychaczy czy jakichkolwiek innych. Od wielu lat współpracujemy z producentami części, dlatego w parze z ich najwyższą jakością idą również konkurencyjne ceny.

więcej...

Części do maszyn rolniczych

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem części do maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, kombajny, opryskiwacze i nie tylko. Jako renomowani i doświadczeni dostawcy, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wysokiej klasy części oryginalne, jak również zamienniki cenionych producentów. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną – wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić swoje potrzeby.

więcej...

Części do O&K

Oferujemy Państwu części do maszyn O&K – niemieckiej firmy, której maszyny budowlane są cenione nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. W naszej ofercie znalazły się oryginalne części do różnego rodzaju sprzętów, w tym koparek, ładowarek, dźwigów samochodowych czy walców. Dostarczamy produkty tak szybko, jak to tylko możliwe, a nasi specjaliści chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowi

więcej...

Części do maszyn Atlas

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór części do maszyn Atlas – zarówno od ręki, jak też na zamówienie. Posiadamy między innymi części do silników, w tym tłoki, uszczelki, panewki oraz pompy, a także osprzęt silnikowy, jak filtry powietrza czy rozruszniki. Stawiamy na ilość i jakość, dlatego proponujemy tylko najlepsze rozwiązania, zapewniając fachowe doradztwo naszych specjalistów.

więcej...
  • Silniki Deutz w maszynach budowlanych maszyny budowlane
  • Silniki Deutz w maszynach drogowychmaszyny drogowe
  • Silniki Deutz w maszynach rolniczychmaszyny rolnicze - ciągnik
  • Silniki Deutz w agregatachagreagaty
  • Silniki Deutz w innych maszynachmaszyny leśne - miniaturka
  • Dokumenty

+48 697 698 096 Czekamy na Twoje pytania... Wypełnij formularz kontaktowy